Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

02.10.2021 10:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 38:118
02.10.2021 10:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 70:59
02.10.2021 11:00 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - WKK I WROCŁAW 58:95
02.10.2021 13:00 WKK II WROCŁAW - BC Swiss Krono Żary 60:107
02.10.2021 14:00 Uks Gimbasket Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław 43:111

Kolejka II

09.10.2021 10:00 WKK I WROCŁAW - Uks Gimbasket Wrocław 123:23
09.10.2021 12:15 WKK II WROCŁAW - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 54:101
09.10.2021 13:30 BC Swiss Krono Żary - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 108:51
21.10.2021 18:00 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Górnik Trans.eu Wałbrzych 83:50
07.11.2021 12:30 Exact Systems Śląsk Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 98:40

Kolejka III

13.10.2021 18:00 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 94:41
16.10.2021 10:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - WKK I WROCŁAW 46:127
16.10.2021 12:30 Uks Gimbasket Wrocław - WKK II WROCŁAW 65:128
16.10.2021 9:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Exact Systems Śląsk Wrocław 62:96
23.02.2022 16:15 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - BC Swiss Krono Żary 86:66

Kolejka IV

23.10.2021 10:00 WKK II WROCŁAW - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 82:25
23.10.2021 11:00 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Uks Gimbasket Wrocław 146:44
23.10.2021 13:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 85:32
03.11.2021 16:30 WKK I WROCŁAW - Górnik Trans.eu Wałbrzych 102:36
25.11.2021 18:30 BC Swiss Krono Żary - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 60:85

Kolejka V

06.11.2021 10:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 46:109
06.11.2021 11:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - WKK I WROCŁAW 20:101
06.11.2021 12:00 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław 51:54
06.11.2021 17:15 Uks Gimbasket Wrocław - BC Swiss Krono Żary 44:117
06.11.2021 9:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK II WROCŁAW 59:49

Kolejka VI

11.11.2021 10:30 WKK II WROCŁAW - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 65:72
17.11.2021 18:15 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Górnik Trans.eu Wałbrzych 103:55
21.11.2021 16:00 WKK I WROCŁAW - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 105:63
19.12.2021 16:00 Uks Gimbasket Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 50:75
21.03.2022 18:30 Exact Systems Śląsk Wrocław - BC Swiss Krono Żary 66:51

Kolejka VII

18.11.2021 18:00 WKK I WROCŁAW - Exact Systems Śląsk Wrocław 100:59
20.11.2021 10:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - BC Swiss Krono Żary 46:104
20.11.2021 11:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 45:76
20.11.2021 11:00 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - WKK II WROCŁAW 97:29
27.03.2022 12:00 Uks Gimbasket Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 46:84

Kolejka VIII

24.11.2021 16:30 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Górnik Trans.eu Wałbrzych 64:89
27.11.2021 10:30 Uks Gimbasket Wrocław - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 63:75
27.11.2021 12:00 BC Swiss Krono Żary - WKK I WROCŁAW 77:90
02.12.2021 18:00 WKK II WROCŁAW - Exact Systems Śląsk Wrocław 51:117
03.04.2022 10:00 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 65:75

Kolejka IX

08.10.2021 16:30 WKK I WROCŁAW - WKK II WROCŁAW 123:28
04.12.2021 11:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 74:47
04.12.2021 11:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 93:44
09.12.2021 18:00 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Uks Gimbasket Wrocław 157:29
19.03.2022 14:15 Górnik Trans.eu Wałbrzych - BC Swiss Krono Żary 76:81

Kolejka X

11.12.2021 13:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - Uks Gimbasket Wrocław 105:24
11.12.2021 14:30 BC Swiss Krono Żary - WKK II WROCŁAW 74:66
15.12.2021 17:45 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 102:49
16.02.2022 15:00 WKK I WROCŁAW - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 84:30
02.03.2022 17:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - Górnik Trans.eu Wałbrzych 61:44

Kolejka XI

MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - BC Swiss Krono Żary --:--
18.12.2021 10:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Exact Systems Śląsk Wrocław 46:109
18.12.2021 10:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 47:113
18.12.2021 12:00 Uks Gimbasket Wrocław - WKK I WROCŁAW 21:122
16.02.2022 13:00 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - WKK II WROCŁAW 84:64

Kolejka XII

08.01.2022 11:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 41:106
08.01.2022 12:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 101:47
08.01.2022 13:15 WKK II WROCŁAW - Uks Gimbasket Wrocław 107:53
08.01.2022 14:00 BC Swiss Krono Żary - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 66:64
09.01.2022 15:00 WKK I WROCŁAW - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 108:28

Kolejka XIII

15.01.2022 10:30 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - Exact Systems Śląsk Wrocław 28:79
15.01.2022 10:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK I WROCŁAW 56:98
16.01.2022 12:15 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - WKK II WROCŁAW 89:83
10.02.2022 17:30 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - BC Swiss Krono Żary 90:68
13.03.2022 12:00 Uks Gimbasket Wrocław - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 74:93

Kolejka XIV

19.02.2022 12:15 WKK I WROCŁAW - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 135:32
19.02.2022 16:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 54:76
21.02.2022 16:00 WKK II WROCŁAW - Górnik Trans.eu Wałbrzych 54:69
27.02.2022 10:00 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 0:20
28.02.2022 18:30 BC Swiss Krono Żary - Uks Gimbasket Wrocław 74:39

Kolejka XV

26.02.2022 10:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Uks Gimbasket Wrocław 77:49
26.02.2022 11:00 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - WKK I WROCŁAW 55:77
26.02.2022 11:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - WKK II WROCŁAW 55:51
26.02.2022 14:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 58:66
26.02.2022 15:30 BC Swiss Krono Żary - Exact Systems Śląsk Wrocław 61:72

Kolejka XVI

05.03.2022 10:00 BC Swiss Krono Żary - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 97:33
05.03.2022 11:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Uks Gimbasket Wrocław 44:61
06.03.2022 10:30 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 0:20
06.03.2022 11:00 WKK II WROCŁAW - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 68:120
14.03.2022 15:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK I WROCŁAW 58:86

Kolejka XVII

12.03.2022 10:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK II WROCŁAW 98:37
12.03.2022 10:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 96:23
12.03.2022 14:20 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - Uks Gimbasket Wrocław 76:71
15.03.2022 16:30 WKK I WROCŁAW - BC Swiss Krono Żary 114:48
20.03.2022 10:00 Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 72:36

Kolejka XVIII

14.03.2022 18:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 66:62
18.03.2022 16:00 WKK II WROCŁAW - WKK I WROCŁAW 42:107
19.03.2022 12:30 Uks Gimbasket Wrocław - Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 47:117
19.03.2022 17:00 BC Swiss Krono Żary - Górnik Trans.eu Wałbrzych 84:69
26.03.2022 11:00 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław 58:80