Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 3 Gospodarz: KS Sudety Jelenia Góra

22.10.2022 10:00 KS Sudety Jelenia Góra - Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie 38:31
22.10.2022 11:15 Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie - Exact Systems Śląsk I Wrocław 24:47
22.10.2022 12:30 KS Sudety Jelenia Góra - Exact Systems Śląsk I Wrocław 28:51

Turniej 1 Gospodarz: WKK WROCŁAW

22.10.2022 11:30 WKK WROCŁAW - Akademia Koszykówki Orły Wrocław 11:67
22.10.2022 13:15 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 69:20
22.10.2022 15:00 WKK WROCŁAW - KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 32:35

Turniej 2 Gospodarz: Klub Sportowy WILKI Wrocław

14.01.2023 10:00 Klub Sportowy WILKI Wrocław - Exact Systems Śląsk II Wrocław --:--
14.01.2023 11:15 Exact Systems Śląsk II Wrocław - SKM Zastal Zielona Góra --:--
14.01.2023 12:30 Klub Sportowy WILKI Wrocław - SKM Zastal Zielona Góra --:--

Turniej 4 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

13.05.2023 BC Swiss Krono Żary - Górnik AIRTEAM Wałbrzych --:--
13.05.2023 Górnik AIRTEAM Wałbrzych - KS Sparta Legnica --:--
13.05.2023 BC Swiss Krono Żary - KS Sparta Legnica --:--

Turniej 5 Gospodarz: Górnik TRANS.EU Wałbrzych

19.11.2022 10:30 Górnik AIRTEAM Wałbrzych - KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 55:36
19.11.2022 12:15 Górnik TRANS.EU Wałbrzych - KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 18:67
19.11.2022 9:00 Górnik TRANS.EU Wałbrzych - Górnik AIRTEAM Wałbrzych 6:50

Turniej 7 Gospodarz: Exact Systems Śląsk II Wrocław

19.11.2022 11:30 Exact Systems Śląsk II Wrocław - WKK WROCŁAW 16:89
19.11.2022 12:45 WKK WROCŁAW - Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie 62:20
19.11.2022 14:00 Exact Systems Śląsk II Wrocław - Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie 29:52

Turniej 8 Gospodarz: KS Sudety Jelenia Góra

19.11.2022 12:15 KS Sudety Jelenia Góra - Klub Sportowy WILKI Wrocław 46:34
19.11.2022 13:30 MKS Basket Szczawno Zdrój - Klub Sportowy WILKI Wrocław 72:32
19.11.2022 14:45 KS Sudety Jelenia Góra - MKS Basket Szczawno Zdrój 23:59

Turniej 6 Gospodarz: Akademia Koszykówki Orły Wrocław

19.11.2022 13:45 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - PGE Turów Zgorzelec 95:3
19.11.2022 15:15 PGE Turów Zgorzelec - SKM Zastal Zielona Góra 10:114
19.11.2022 16:45 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - SKM Zastal Zielona Góra 57:66

Turniej 9 Gospodarz: Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie

26.11.2022 11:00 Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie - KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 26:41
26.11.2022 12:30 KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. - Klub Sportowy WILKI Wrocław 53:27
26.11.2022 14:00 Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie - Klub Sportowy WILKI Wrocław 41:25

Turniej 10 Gospodarz: KS Sudety Jelenia Góra

28.01.2023 Górnik TRANS.EU Wałbrzych - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--
28.01.2023 10:00 KS Sudety Jelenia Góra - Górnik TRANS.EU Wałbrzych --:--
28.01.2023 13:00 KS Sudety Jelenia Góra - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--

Turniej 11 Gospodarz: Exact Systems Śląsk II Wrocław

01.04.2023 Exact Systems Śląsk II Wrocław - Exact Systems Śląsk I Wrocław --:--
01.04.2023 Exact Systems Śląsk I Wrocław - BC Swiss Krono Żary --:--
01.04.2023 Exact Systems Śląsk II Wrocław - BC Swiss Krono Żary --:--

Turniej 12 Gospodarz: SKM Zastal Zielona Góra

17.12.2022 SKM Zastal Zielona Góra - KS Sparta Legnica --:--
17.12.2022 KS Sparta Legnica - KS Sudety Jelenia Góra --:--
17.12.2022 SKM Zastal Zielona Góra - KS Sudety Jelenia Góra --:--

Turniej 15 Gospodarz: Exact Systems Śląsk I Wrocław

17.12.2022 Exact Systems Śląsk I Wrocław - WKK WROCŁAW --:--
17.12.2022 WKK WROCŁAW - Górnik TRANS.EU Wałbrzych --:--
17.12.2022 Exact Systems Śląsk I Wrocław - Górnik TRANS.EU Wałbrzych --:--

Turniej 13 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

17.12.2022 10:00 PGE Turów Zgorzelec - Klub Sportowy WILKI Wrocław --:--
17.12.2022 11:15 BC Swiss Krono Żary - Klub Sportowy WILKI Wrocław --:--
17.12.2022 12:30 PGE Turów Zgorzelec - BC Swiss Krono Żary --:--

Turniej 14 Gospodarz: Górnik AIRTEAM Wałbrzych

17.12.2022 12:00 Górnik AIRTEAM Wałbrzych - MKS Basket Szczawno Zdrój --:--
17.12.2022 13:15 MKS Basket Szczawno Zdrój - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--
17.12.2022 14:30 Górnik AIRTEAM Wałbrzych - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--

Turniej 16 Gospodarz: KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp.

21.01.2023 KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. - MKS Basket Szczawno Zdrój --:--
21.01.2023 MKS Basket Szczawno Zdrój - Exact Systems Śląsk II Wrocław --:--
21.01.2023 KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. - Exact Systems Śląsk II Wrocław --:--

Turniej 17 Gospodarz: Akademia Koszykówki Orły Wrocław

21.01.2023 Exact Systems Śląsk I Wrocław - Klub Sportowy WILKI Wrocław --:--
21.01.2023 14:00 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - Exact Systems Śląsk I Wrocław --:--
21.01.2023 14:00 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - Klub Sportowy WILKI Wrocław --:--

Turniej 18 Gospodarz: KS Sparta Legnica

21.01.2023 KS Sparta Legnica - WKK WROCŁAW --:--
21.01.2023 WKK WROCŁAW - PGE Turów Zgorzelec --:--
21.01.2023 KS Sparta Legnica - PGE Turów Zgorzelec --:--

Turniej 19 Gospodarz: SKM Zastal Zielona Góra

21.01.2023 SKM Zastal Zielona Góra - Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie --:--
21.01.2023 Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie - Górnik TRANS.EU Wałbrzych --:--
21.01.2023 SKM Zastal Zielona Góra - Górnik TRANS.EU Wałbrzych --:--

Turniej 20 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

04.02.2023 MKS Basket Szczawno Zdrój - Exact Systems Śląsk I Wrocław --:--
04.02.2023 Exact Systems Śląsk I Wrocław - PGE Turów Zgorzelec --:--
04.02.2023 MKS Basket Szczawno Zdrój - PGE Turów Zgorzelec --:--

Turniej 21 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

11.03.2023 KS Sudety Jelenia Góra - KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. --:--
11.03.2023 10:00 PGE Turów Zgorzelec - KS Sudety Jelenia Góra --:--
11.03.2023 10:00 PGE Turów Zgorzelec - KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. --:--

Turniej 23 Gospodarz: KS Sparta Legnica

11.03.2023 KS Sparta Legnica - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--
11.03.2023 KS Sparta Legnica - Exact Systems Śląsk II Wrocław --:--
11.03.2023 14:00 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - Exact Systems Śląsk II Wrocław --:--

Turniej 24 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

11.03.2023 MKS Basket Szczawno Zdrój - Górnik TRANS.EU Wałbrzych --:--
11.03.2023 Górnik TRANS.EU Wałbrzych - BC Swiss Krono Żary --:--
11.03.2023 MKS Basket Szczawno Zdrój - BC Swiss Krono Żary --:--

Turniej 22 Gospodarz: Górnik AIRTEAM Wałbrzych

11.03.2023 10:30 Exact Systems Śląsk I Wrocław - SKM Zastal Zielona Góra --:--
11.03.2023 12:30 Górnik AIRTEAM Wałbrzych - SKM Zastal Zielona Góra --:--
11.03.2023 9:00 Górnik AIRTEAM Wałbrzych - Exact Systems Śląsk I Wrocław --:--

Turniej 25 Gospodarz: KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp.

25.03.2023 KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. - BC Swiss Krono Żary --:--
25.03.2023 BC Swiss Krono Żary - SKM Zastal Zielona Góra --:--
25.03.2023 KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. - SKM Zastal Zielona Góra --:--

Turniej 26 Gospodarz: WKK WROCŁAW

25.03.2023 WKK WROCŁAW - Klub Sportowy WILKI Wrocław --:--
25.03.2023 Klub Sportowy WILKI Wrocław - Górnik AIRTEAM Wałbrzych --:--
25.03.2023 WKK WROCŁAW - Górnik AIRTEAM Wałbrzych --:--

Turniej 27 Gospodarz: Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie

25.03.2023 Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie - MKS Basket Szczawno Zdrój --:--
25.03.2023 MKS Basket Szczawno Zdrój - KS Sparta Legnica --:--
25.03.2023 Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie - KS Sparta Legnica --:--

Turniej 28 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

25.03.2023 Górnik TRANS.EU Wałbrzych - Exact Systems Śląsk II Wrocław --:--
25.03.2023 10:00 PGE Turów Zgorzelec - Górnik TRANS.EU Wałbrzych --:--
25.03.2023 10:00 PGE Turów Zgorzelec - Exact Systems Śląsk II Wrocław --:--

Turniej 29 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

22.04.2023 MKS Basket Szczawno Zdrój - WKK WROCŁAW --:--
22.04.2023 WKK WROCŁAW - SKM Zastal Zielona Góra --:--
22.04.2023 MKS Basket Szczawno Zdrój - SKM Zastal Zielona Góra --:--

Turniej 30 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

22.04.2023 BC Swiss Krono Żary - Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie --:--
22.04.2023 Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--
22.04.2023 BC Swiss Krono Żary - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--

Turniej 31 Gospodarz: KS Sparta Legnica

22.04.2023 KS Sparta Legnica - Exact Systems Śląsk I Wrocław --:--
22.04.2023 Exact Systems Śląsk I Wrocław - KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. --:--
22.04.2023 KS Sparta Legnica - KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp. --:--

Turniej 32 Gospodarz: Exact Systems Śląsk II Wrocław

22.04.2023 Exact Systems Śląsk II Wrocław - KS Sudety Jelenia Góra --:--
22.04.2023 KS Sudety Jelenia Góra - Górnik AIRTEAM Wałbrzych --:--
22.04.2023 Exact Systems Śląsk II Wrocław - Górnik AIRTEAM Wałbrzych --:--

Turniej 33 Gospodarz: Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie

20.05.2023 Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie - Górnik AIRTEAM Wałbrzych --:--
20.05.2023 Górnik AIRTEAM Wałbrzych - PGE Turów Zgorzelec --:--
20.05.2023 Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie - PGE Turów Zgorzelec --:--

Turniej 35 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

20.05.2023 BC Swiss Krono Żary - KS Sudety Jelenia Góra --:--
20.05.2023 KS Sudety Jelenia Góra - WKK WROCŁAW --:--
20.05.2023 BC Swiss Krono Żary - WKK WROCŁAW --:--

Turniej 34 Gospodarz: Górnik TRANS.EU Wałbrzych

20.05.2023 10:30 Klub Sportowy WILKI Wrocław - KS Sparta Legnica --:--
20.05.2023 12:30 Górnik TRANS.EU Wałbrzych - KS Sparta Legnica --:--
20.05.2023 9:00 Górnik TRANS.EU Wałbrzych - Klub Sportowy WILKI Wrocław --:--