Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 1 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

15.10.2022 10:00 PGE Turów Zgorzelec - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra 67:54
15.10.2022 11:15 PGE Turów Zgorzelec - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 70:51
15.10.2022 12:30 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 47:36

Turniej 2 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

28.01.2023 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK II WROCŁAW --:--
28.01.2023 WKK II WROCŁAW - GREEN STAR Bricomarche BC --:--
28.01.2023 Exact Systems Śląsk Wrocław - GREEN STAR Bricomarche BC --:--

Turniej 5 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

05.11.2022 11:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK I WROCŁAW 34:82
05.11.2022 13:00 WKK I WROCŁAW - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra 104:39
05.11.2022 15:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra 68:47

Turniej 6 Gospodarz: GREEN STAR Bricomarche BC

04.03.2023 GREEN STAR Bricomarche BC - BC Swiss Krono Żary --:--
04.03.2023 GREEN STAR Bricomarche BC - PGE Turów Zgorzelec --:--
04.03.2023 BC Swiss Krono Żary - PGE Turów Zgorzelec --:--

Turniej 28 Gospodarz: Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

29.04.2023 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - WKK I WROCŁAW --:--
29.04.2023 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - GREEN STAR Bricomarche BC --:--
29.04.2023 WKK I WROCŁAW - GREEN STAR Bricomarche BC --:--

Turniej 9 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

26.11.2022 10:00 WKK II WROCŁAW - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra 53:39
26.11.2022 11:30 BC Swiss Krono Żary - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra 60:37
26.11.2022 13:00 BC Swiss Krono Żary - WKK II WROCŁAW 54:65

Turniej 7 Gospodarz: GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój

03.12.2022 09:30 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - WKK I WROCŁAW --:--
03.12.2022 11:00 WKK I WROCŁAW - GREEN STAR Bricomarche BC --:--
03.12.2022 12:30 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - GREEN STAR Bricomarche BC --:--

Turniej 10 Gospodarz: GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój

17.12.2022 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
17.12.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - BC Swiss Krono Żary --:--
17.12.2022 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - BC Swiss Krono Żary --:--

Turniej 12 Gospodarz: WKK I WROCŁAW

17.12.2022 12:00 WKK II WROCŁAW - PGE Turów Zgorzelec --:--
17.12.2022 14:00 WKK I WROCŁAW - PGE Turów Zgorzelec --:--
17.12.2022 16:00 WKK I WROCŁAW - WKK II WROCŁAW --:--

Turniej 15 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

21.01.2023 BC Swiss Krono Żary - WKK I WROCŁAW --:--
21.01.2023 10:10 PGE Turów Zgorzelec - WKK I WROCŁAW --:--
21.01.2023 10:10 PGE Turów Zgorzelec - BC Swiss Krono Żary --:--

Turniej 14 Gospodarz: Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

21.01.2023 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - WKK II WROCŁAW --:--
21.01.2023 WKK II WROCŁAW - GREEN STAR Bricomarche BC --:--
21.01.2023 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - GREEN STAR Bricomarche BC --:--

Turniej 27 Gospodarz: WKK II WROCŁAW

04.02.2023 Exact Systems Śląsk Wrocław - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--
04.02.2023 WKK II WROCŁAW - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--
04.02.2023 WKK I WROCŁAW - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--

Turniej 17 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

18.03.2023 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK II WROCŁAW --:--
18.03.2023 WKK II WROCŁAW - PGE Turów Zgorzelec --:--
18.03.2023 Exact Systems Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec --:--

Turniej 16 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

25.03.2023 BC Swiss Krono Żary - GREEN STAR Bricomarche BC --:--
25.03.2023 GREEN STAR Bricomarche BC - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--
25.03.2023 BC Swiss Krono Żary - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--

Turniej 19 Gospodarz: GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój

15.04.2023 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - PGE Turów Zgorzelec --:--
15.04.2023 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - PGE Turów Zgorzelec --:--
15.04.2023 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra --:--

Turniej 22 Gospodarz: WKK II WROCŁAW

06.05.2023 WKK II WROCŁAW - WKK I WROCŁAW --:--
06.05.2023 WKK I WROCŁAW - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--
06.05.2023 WKK II WROCŁAW - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--

Turniej 23 Gospodarz: Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

06.05.2023 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - BC Swiss Krono Żary --:--
06.05.2023 BC Swiss Krono Żary - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
06.05.2023 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--

Turniej 26 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

20.05.2023 BC Swiss Krono Żary - WKK I WROCŁAW --:--
20.05.2023 BC Swiss Krono Żary - WKK II WROCŁAW --:--

Turniej 25 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

20.05.2023 PGE Turów Zgorzelec - GREEN STAR Bricomarche BC --:--
20.05.2023 Exact Systems Śląsk Wrocław - GREEN STAR Bricomarche BC --:--
20.05.2023 PGE Turów Zgorzelec - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--