Aktualności
MPP U19 M - zakończone półfinały
POWOŁANIA NA KONSULTACJĘ SZKOLENIOWĄ MŁODZIEŻOWEJ REPREZENTACJI POLSKI U15M
U19K - KONIEC ROZGRYWEK
U19M - KONIEC ROZGRYWEK
KOMUNIKAT WGID NR 9 NA SEZON 2019/2020 DOT. KLAS SPORTOWYCH ZA UDZIAŁ W ROZGRYWKACH W SEZONIE 2019/20
KOMUNIKAT WGID NR 15 NA SEZON 2020/2021 DOT. TERMINARZA II ETAPU ROZGRYWEK U13M
PRACA BIURA DZKOSZ W DNIACH 25-29.01.2021
KOMUNIKAT WGID NR 14 NA SEZON 2020/2021 DOT. TERMINARZA II ETAPU ROZGRYWEK 3LM
POWOŁANIA NA KONSULTACJĘ SZKOLENIOWĄ MŁODZIEŻOWEJ REPREZENTACJI POLSKI U15K
Wydział Szkolenia Departamentu Sportu Polskiego Związku Koszykówki powołał na konsultację szkoleniową Młodzieżowej Reprezentacji Polski Kobiet U15K, która odbędzie się w dniach 31.01.-9.02.2021 r. w COS OPO Zakopane zawodniczkę z Dolnego Śląska - Bogus Dobrochnę (MKS Polkowice)
Serdecznie gratulujemy!
KOMUNIKAT WGID NR 13 NA SEZON 2020/2021 DOT. TERMINARZA II ETAPU ROZGRYWEK U13K
Wydział Gier i Dyscypliny Dolnośląskiego Związku Koszykówki we Wrocławiu podaje terminarz II etapu rozgrywek U13K na sezon 2020/2021.
Klasyfikacja końcowa po I etapie:
Grupa A:
Ślęza BFD Wrocław I
MKS Polkowice
Ślęza BFD Wrocław II
KSW Spartakus Jelenia Góra
KS Wichoś Jelenia Góra
Grupa B:
ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. I
WSTK Wschowa
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. II
UKS Basket Zgorzelec
Drużyna UKS SKM Nowa Sól została wycofana z rozgrywek i nie weźmie udziału w II etapie. Mecze z pierwszego etapu z udziałem tej drużyny zostały anulowane.
Grupa 1-6
Trzy pierwsze drużyny z grupy A oraz trzy pierwsze drużyny z grupy B rozegrają mecz i rewanż z zaliczeniem meczów z I etapu pomiędzy zainteresowanymi zespołami.
I RUNDA
31.01.2021
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA – ŚLĘZA BFD WROCŁAW I
WSTK WSCHOWA – ŚLĘZA BFD WROCŁAW II
ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. I – MKS POLKOWICE
07.02.2021
ŚLĘZA BFD WROCŁAW I – WSTK WSCHOWA
MKS POLKOWICE – SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
ŚLĘZA BFD WROCŁAW II – ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. I
14.02.2021
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA –ŚLĘZA BFD WROCŁAW II
WSTK WSCHOWA – MKS POLKOWICE
ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. I – ŚLĘZA BFD WROCŁAW I
II RUNDA
28.02.2021
ŚLĘZA BFD WROCŁAW I – SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
MKS POLKOWICE – ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. I
ŚLĘZA BFD WROCŁAW II – WSTK WSCHOWA
07.03.2021
WSTK WSCHOWA – ŚLĘZA BFD WROCŁAW I
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA – MKS POLKOWICE
ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. I – ŚLĘZA BFD WROCŁAW II
14.03.2021
ŚLĘZA BFD WROCŁAW II – SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
MKS POLKOWICE – WSTK WSCHOWA
ŚLĘZA BFD WROCŁAW I – ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. I
Grupa 7-11
Pozostałe zespoły z grup A i B rozegrają mecz i rewanż z zaliczeniem meczów z I etapu pomiędzy zainteresowanymi zespołami.
I RUNDA
31.01.2021
ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. II – KS WICHOŚ JELENIA GÓRA
7.02.2021
KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA – UKS BASKET ZGORZELEC
14.02.2021
ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. II – KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA
UKS BASKET ZGORZELEC – KS WICHOŚ JELENIA GÓRA
II RUNDA
28.02.2021
KS WICHOŚ JELENIA GÓRA – ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. II
07.03.2021
UKS BASKET ZGORZELEC – KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA
14.03.2021
KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA – ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. II
KS WICHOŚ JELENIA GÓRA – UKS BASKET ZGORZELEC
KOMUNIKAT WGID NR 13 NA SEZON 2020/2021 DOT. TERMINARZA II ETAPU ROZGRYWEK U13K
KOMUNIKAT WGID NR 12 NA SEZON 2020/2021 DOT. TERMINARZA II ETAPU ROZGRYWEK U15M
Wydział Gier i Dyscypliny Dolnośląskiego Związku Koszykówki we Wrocławiu podaje terminarz II etapu rozgrywek U15M na sezon 2020/2021.
Klasyfikacja końcowa I etapu:
Grupa A
Exact Systems Śląsk Wrocław
WKK I Wrocław
MKS Nysa Kłodzko
Górnik Trans.eu Wałbrzych
WKK II Wrocław
Exact Systems Śląsk II Wrocław
UKS Gimbasket Wrocław
MKS Gwardia Wrocław (*poza konkursem)
Grupa B
MKK Basket Gorzów Wlkp.
SKM Zastal Zielona Góra/BC Swiss Krono Żary
SKM Zastal Zielona Góra/BC Swiss Krono Żary
Green Star Bricomarche BC Zielona Góra
PGE Turów Zgorzelec
SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra
UKS SKM Nowa Sól (*poza konkursem)
Grupa 1-8
Cztery pierwsze drużyny z grupy A oraz cztery pierwsze drużyny z grupy B rozegrają mecz i rewanż z zaliczeniem meczów z I etapu pomiędzy zainteresowanymi zespołami.
I RUNDA
23.01.2021
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW-GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA
WKK I WROCŁAW-B3
MKS NYSA KŁODZKO-B2
GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH-MKK BASKET GORZÓW WLKP.
30.01.2021
GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA-GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH
B3-EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW
B2-WKK I WROCŁAW
MKK BASKET GORZÓW WLKP.-MKS NYSA KŁODZKO
06.02.2021
MKS NYSA KŁODZKO-GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA
GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH-B3
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW-B2
WKK I WROCŁAW-MKK BASKET GORZÓW WLKP.
13.02.2021
GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA-WKK I WROCŁAW
B3-MKS NYSA KŁODZKO
B2-GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH
MKK BASKET GORZÓW WLKP.-EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW
II RUNDA
20.02.2021
GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA-EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW
B3-WKK I WROCŁAW
B2-MKS NYSA KŁODZKO
MKK BASKET GORZÓW WLKP.-GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH
27.02.2021
GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH-GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW-B3
WKK I WROCŁAW-B2
MKS NYSA KŁODZKO-MKK BASKET GORZÓW WLKP.
06.03.2021
GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA-MKS NYSA KŁODZKO
B3-GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH
B2-EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW
MKK BASKET GORZÓW WLKP.-WKK I WROCŁAW
13.03.2021
WKK I WROCŁAW-GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA
MKS NYSA KŁODZKO-B3
GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH-B2
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW-MKK BASKET GORZÓW WLKP.
Grupa 9-15
Pozostałe zespoły z grup A i B rozegrają mecz i rewanż z zaliczeniem meczów z I etapu pomiędzy zainteresowanymi zespołami.
I RUNDA
23.01.2021
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK II WROCŁAW-UKS SKM NOWA SÓL
UKS GIMBASKET WROCŁAW-SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
MKS GWARDIA WROCŁAW -PGE TURÓW ZGORZELEC
30.01.2021
UKS SKM NOWA SÓL -WKK II WROCŁAW
SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA-EXACT SYSTEMS ŚLĄSK II WROCŁAW
PGE TURÓW ZGORZELEC-UKS GIMBASKET WROCŁAW
06.02.2021
MKS GWARDIA WROCŁAW -UKS SKM NOWA SÓL
WKK II WROCŁAW-SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK II WROCŁAW-PGE TURÓW ZGORZELEC
13.02.2021
UKS SKM NOWA SÓL -UKS GIMBASKET WROCŁAW
SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA-MKS GWARDIA WROCŁAW
PGE TURÓW ZGORZELEC-WKK II WROCŁAW
II RUNDA
20.02.2021
UKS SKM NOWA SÓL -EXACT SYSTEMS ŚLĄSK II WROCŁAW
SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA-UKS GIMBASKET WROCŁAW
PGE TURÓW ZGORZELEC-MKS GWARDIA WROCŁAW
27.02.2021
WKK II WROCŁAW-UKS SKM NOWA SÓL
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK II WROCŁAW-SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
UKS GIMBASKET WROCŁAW-PGE TURÓW ZGORZELEC
06.03.2021
UKS SKM NOWA SÓL -MKS GWARDIA WROCŁAW
SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA-WKK II WROCŁAW
PGE TURÓW ZGORZELEC-EXACT SYSTEMS ŚLĄSK II WROCŁAW
13.03.2021
UKS GIMBASKET WROCŁAW-UKS SKM NOWA SÓL
MKS GWARDIA WROCŁAW -SKM ZASTAL II FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
WKK II WROCŁAW-PGE TURÓW ZGORZELEC
KOMUNIKAT WGID NR 12 NA SEZON 2020/2021 DOT. TERMINARZA II ETAPU ROZGRYWEK U15M