Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Paweł Najman Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 20 447 22.35
2. Sebastian Jankowski BC Swiss Krono Żary 21 430 20.48
3. Patryk Zenner MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 16 375 23.44
4. Tadeusz Kurowski MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 16 346 21.63
5. Kacper Mysiorek BC Swiss Krono Żary 20 333 16.65
6. Alan Suchecki Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 22 302 13.73
7. Bartosz Poźniak MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 15 290 19.33
8. Filip Dadas Górnik Trans.eu Wałbrzych 19 278 14.63
9. Wiktor Tkaczyk MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 19 273 14.37
10. Bartosz Mądro MKS GWARDIA WROCŁAW 17 269 15.82
11. Daniel Piorun SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra, SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 14 256 18.29
12. Karol Prochorowicz WKK I WROCŁAW, WKK II WROCŁAW 16 253 15.81
13. Kacper Grochocki WKK I WROCŁAW, WKK II WROCŁAW 17 248 14.59
14. Roman Olejniczak Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 19 247 13.00
15. Franciszek Soiński Nawrot Śląsk Wrocław 14 239 17.07
16. Wojciech Kozłowski MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 18 237 13.17
17. Bartosz Perczak WKK I WROCŁAW 19 235 12.37
18. Joshua Ashaolu WKK I WROCŁAW, WKK II WROCŁAW 13 234 18.00
19. Mikołaj Banach SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 18 232 12.89
20. Adrian Rotkiewicz BC Swiss Krono Żary 21 231 10.50
21. Maciej Szostak MKS GWARDIA WROCŁAW 17 226 13.29
22. Michał Smorawiński MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 17 222 13.06
23. Miron Neumann SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra, SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 17 220 12.94
24. Szymon Goś PGE TURÓW ZGORZELEC 18 211 11.72
25. Adrian Gurazda Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 21 203 9.67
26. Mateusz Kaźmierczak Nawrot Śląsk Wrocław 15 202 13.47
27. Jędrzej Musiał Nawrot Śląsk Wrocław 20 200 10.00
28. Kacper Reczyński BC Swiss Krono Żary 11 197 17.91
29. Sebastian Lech UKS SKM NOWA SÓL 18 195 10.83
30. Alan Stochmiałek Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 195 10.83
31. Tymoteusz Twarowski WKK I WROCŁAW 19 194 10.21
32. Aleksy Walczak WKK I WROCŁAW, WKK II WROCŁAW 12 192 16.00
33. Mateusz Trafas SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra, SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 19 192 10.11
34. Karol Szandurski Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 21 190 9.05
35. Kacper Florczak Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 20 188 9.40
36. Damian Palus UKS SKM NOWA SÓL 16 184 11.50
37. Emil Kryjak PGE TURÓW ZGORZELEC 15 183 12.20
38. Kuba Kucza SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra, SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 17 179 10.53
39. Natan Kubka SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 20 179 8.95
40. Miłosz Syćko UKS SKM NOWA SÓL 18 178 9.89
41. Bartosz Malik SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 17 175 10.29
42. Damian Stanisławski Nawrot Śląsk Wrocław 19 171 9.00
43. Mateusz Leniec Nawrot Śląsk Wrocław 11 168 15.27
44. Mateusz Marucha SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra, SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 16 167 10.44
45. Karol Kostrzon UKS SKM NOWA SÓL 17 164 9.65
46. Szymon Koteras UKS SKM NOWA SÓL 16 159 9.94
47. Filip Drzazga Górnik Trans.eu Wałbrzych 19 158 8.32
48. Oleksandr Sikorskyi MKS GWARDIA WROCŁAW 15 144 9.60
49. Maciej Żelasko SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra, SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 16 138 8.63
50. Maksymilian Karwik WKK I WROCŁAW, WKK II WROCŁAW 15 133 8.87
51. Mateusz Mrozewski Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 22 131 5.95
52. Kacper Klockowski UKS SKM NOWA SÓL 15 130 8.67
53. Radosław Skalski SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 17 130 7.65
54. Kacper Świec SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 17 130 7.65
55. Maciej Adamczewski BC Swiss Krono Żary 21 130 6.19
56. Jakub Borowski BC Swiss Krono Żary 19 129 6.79
57. Maciej Szamer WKK I WROCŁAW, WKK II WROCŁAW 18 129 7.17
58. Mateusz Sławiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 20 127 6.35
59. Hubert Orpel SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 16 124 7.75
60. Antoni Ptaszyński MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 19 123 6.47
61. Szymon Błoniarz MKS GWARDIA WROCŁAW 17 123 7.24
62. Kacper Balawender WKK I WROCŁAW, WKK II WROCŁAW 18 121 6.72
63. Jakub Kowacki SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra, SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 11 117 10.64
64. Krzysztof Czyżniejewski MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 12 116 9.67
65. Igor Matczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 111 6.17
66. Mikołaj Szpakowski SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 12 110 9.17
67. Łukasz Nowak Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 108 6.00
68. Grzegorz Małek Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 17 107 6.29
69. Dominik Pyrda WKK I WROCŁAW 17 106 6.24
70. Jakub Wierzbicki MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 18 106 5.89
71. Goodnews Odunayo Nawrot Śląsk Wrocław 12 106 8.83
72. Konrad Rychlik WKK I WROCŁAW 14 105 7.50
73. Rafał Gałecki MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 18 105 5.83
74. Kacper Żukowski WKK I WROCŁAW 18 105 5.83
75. Adam Kata PGE TURÓW ZGORZELEC 9 103 11.44
76. Aleksander Wiśniewski Uks Gimbasket Wrocław 15 102 6.80
77. Jakub Ornowicz Uks Gimbasket Wrocław 15 97 6.47
78. Mikołaj Gudzowski SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra, SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 17 93 5.47
79. Jakub Gromek Górnik Trans.eu Wałbrzych 20 93 4.65
80. Roman Kiemski BC Swiss Krono Żary 14 92 6.57
81. Jakub Galewski WKK I WROCŁAW 10 91 9.10
82. Szymon Klemczyński MKS GWARDIA WROCŁAW 11 90 8.18
83. Krystian Szafarski MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 10 85 8.50
84. Karol Rumniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 12 82 6.83
85. Szymon Romanowski WKK I WROCŁAW 12 80 6.15
86. Adam Łada SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 14 80 5.71
87. Nikodem Pilsyk PGE TURÓW ZGORZELEC 14 80 5.71
88. Filip Pałka Uks Gimbasket Wrocław 17 80 4.71
89. Alan Iwko MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 18 75 4.17
90. Filip Kucharski Nawrot Śląsk Wrocław 10 69 6.90
91. Miłosz Polewski SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 13 68 5.23
92. Jakub Bazylewicz SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra, SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 16 68 4.25
93. Dawid Morda SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra, SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 16 62 3.88
94. Aleksander Ilnicki WKK I WROCŁAW 12 60 5.00
95. Kajetan Plonkowski SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra, SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 16 60 3.75
96. Jakub Zabłocki WKK I WROCŁAW, WKK II WROCŁAW 12 58 4.83
97. Bartosz Tomczyk Nawrot Śląsk Wrocław 14 58 4.14
98. Kamil Janik BC Swiss Krono Żary 13 58 4.46
99. Kacper Koman PGE TURÓW ZGORZELEC 10 57 5.70
100. Mateusz Kapustka WKK I WROCŁAW 10 56 5.60
101. Jakub Gwarda SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 11 56 5.09
102. Franciszek Szuba WKK I WROCŁAW, WKK II WROCŁAW 11 54 4.91
103. Radosław Wojda MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 14 53 3.79
104. Jakub Gęstwa WKK I WROCŁAW, WKK II WROCŁAW 11 53 4.82
105. Wiktor Konciak MKS GWARDIA WROCŁAW 17 52 3.06
106. Karol Mośko WKK I WROCŁAW, WKK II WROCŁAW 14 50 3.57
107. Mateusz Parfimczyk WKK I WROCŁAW 15 48 3.20
108. Przemysław Skalski SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra, SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 15 46 3.07
109. Szymon Tarazewicz MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 17 45 2.65
110. Michał Wójcik Uks Gimbasket Wrocław 13 45 3.46
111. Amadeusz Rybarczyk Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 15 44 2.93
112. Michał Chorążak Uks Gimbasket Wrocław 11 43 3.91
113. Oliwier Hulewicz WKK I WROCŁAW, WKK II WROCŁAW 17 42 2.47
114. Jakub Laszczyński MKS GWARDIA WROCŁAW 10 42 4.20
115. Stanisław Gabory WKK I WROCŁAW, WKK II WROCŁAW 12 41 3.42
116. Marek Sitek MKS GWARDIA WROCŁAW 15 41 2.73
117. Stanisław Zarembecki PGE TURÓW ZGORZELEC 16 40 2.50
118. Wiktor Rasztar Górnik Trans.eu Wałbrzych 13 39 3.00
119. Kacper Witkowski Uks Gimbasket Wrocław 13 37 2.85
120. Tomasz Peltz Uks Gimbasket Wrocław 13 37 2.85
121. Nikodem Dalecki SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 13 36 2.77
122. Wiktor Krzyżanowski UKS SKM NOWA SÓL 18 36 2.00
123. Emil Tatara Górnik Trans.eu Wałbrzych 15 35 2.33
124. Łukasz Kowalski Górnik Trans.eu Wałbrzych 17 35 2.06
125. Mikołaj Kamiński Uks Gimbasket Wrocław 14 34 2.43
126. Damian Kołodziejczak PGE TURÓW ZGORZELEC 15 34 2.27
127. Jakub Wiaderny WKK I WROCŁAW, WKK II WROCŁAW 16 32 2.00
128. Jan Ścibor MKS GWARDIA WROCŁAW 11 32 2.91
129. Szymon Tomkiewicz MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 16 30 1.88
130. Oliwer Anaszewski PGE TURÓW ZGORZELEC 10 27 2.70
131. Maksymilian Helbik Uks Gimbasket Wrocław 10 20 2.00
132. Karol Sachar SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra, SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 12 19 1.58
133. Jakub Mokrzycki MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 14 18 1.29
134. Adam Sobczak BC Swiss Krono Żary 16 17 1.06
135. Karol Wojna UKS SKM NOWA SÓL 13 16 1.23
136. Franciszek Matczak MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 15 15 1.00
137. Franciszek Krasowski MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI "BASKET" GORZÓW 15 14 0.93
138. Szymon Dragon Górnik Trans.eu Wałbrzych 11 13 1.18
139. Karol Barcikowski MKS GWARDIA WROCŁAW 10 9 0.90
140. Eryk Adamczyk UKS SKM NOWA SÓL 10 8 0.80
141. Kacper Cieślak UKS SKM NOWA SÓL 16 7 0.44
142. Jakub Szymaniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 19 6 0.32
143. Brajan Michalik Uks Gimbasket Wrocław 10 6 0.60
144. Patryk Łazarowicz MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 11 3 0.27
145. Kajetan Koprowicz PGE TURÓW ZGORZELEC 9 2 0.22
146. Kacper Jachacy UKS SKM NOWA SÓL 12 0 0.00