ROZGRYWKI:
Bader Dawid Exact Systems Śląsk Wrocław
Bader Oliwier Exact Systems Śląsk Wrocław
Baliński Karol KS Sudety Jelenia Góra
Baranowski Borys Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Basiński Igor Górnik TOYOTA Wałbrzych
Bączkowski Krystian WKK II Wrocław
Bednarek Patryk MKS Nysa Kłodzko
Belichenko Yurii KS Sudety Jelenia Góra
Białobrzeski Kamil PGE GiEK Turów Zgorzelec
Bitner Hubert GREEN STAR Bricomarche BC
Błoszyk Patryk Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Bochenek Aleks MKS Basket Szczawno Zdrój
Bochenek Marcel MKS Basket Szczawno Zdrój
Bocian Wiktor Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Bogusławski Piotr Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Bosiacki Jakub GREEN STAR Bricomarche BC
Chachulski Jan AK Orły Wrocław
Chęciński Bartosz MKS Basket Szczawno Zdrój
Chęciński Igor Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Chimiak Paweł KS Sudety Jelenia Góra
Chodkiewicz Ignacy Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Chrzanowski Jan AK Orły Wrocław
Cyganik Borys KS Sudety Jelenia Góra
Deleżyński Tymon WKK I Wrocław
Dobosz Filip KS Sudety Jelenia Góra
Domagała Piotr Exact Systems Śląsk Wrocław
Domowicz Kacper GREEN STAR Bricomarche BC
Duber Maciej GREEN STAR Bricomarche BC
Dudkiewicz Kacper Exact Systems Śląsk Wrocław
Dunas Wojciech Górnik TOYOTA Wałbrzych
Dusza Stanisław KS Sudety Jelenia Góra
Giza Marcel Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Głowacki Antoni Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Goszcz Jakub PGE GiEK Turów Zgorzelec
Górnicki Szymon KS Sudety Jelenia Góra
Grabowski Antoni WKK II Wrocław
Grudniewski Jan AK Orły Wrocław
Jakubczyk Piotr GREEN STAR Bricomarche BC
Jakubowski Maksym AK Orły Wrocław
Janczak Kacper AK Orły Wrocław
Janczy Marcel Górnik TOYOTA Wałbrzych
Jania Oliwier MKS Nysa Kłodzko
Janik Franciszek Exact Systems Śląsk Wrocław
Jaskólski Michał KS Sudety Jelenia Góra
Jaśkiewicz Antoni WKK II Wrocław
Jechna Aleksander Górnik TOYOTA Wałbrzych
Jennings Adam Górnik TOYOTA Wałbrzych
Kaczmarowski Dawid Górnik TOYOTA Wałbrzych
Kalka Maksymilian MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW
Kamiński Jędrzej Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Kamiński Paweł Górnik TOYOTA Wałbrzych
Kasprowiak Igor Exact Systems Śląsk Wrocław
Kaźmierski Filip MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW
Kiełczykowski Filip PGE GiEK Turów Zgorzelec
Kmiecik Maksymilian Górnik TOYOTA Wałbrzych
Kochajkiewicz Aleksander WKK II Wrocław
Kolański Antoni Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Kołodziejczyk Wiktor AK Orły Wrocław
Koman Marcel PGE GiEK Turów Zgorzelec
Konat Kornel Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Konat Marcel Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Konopacki Kajetan Exact Systems Śląsk Wrocław
Koperek Kacper KS Sudety Jelenia Góra
Koperek Karol KS Sudety Jelenia Góra
Koperski Bartosz Exact Systems Śląsk Wrocław
Kopertyński Karol Exact Systems Śląsk Wrocław
Kosiba Krzysztof MKS Basket Szczawno Zdrój
Kosiba Piotr MKS Basket Szczawno Zdrój
Kosiński Kajetan MKS Basket Szczawno Zdrój
Kozioł Konrad MKS Basket Szczawno Zdrój
Koziura Bernard WKK II Wrocław
Krawiec Przemysław KS Sudety Jelenia Góra
Kruszewski Filip PGE GiEK Turów Zgorzelec
Kryś Michał MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW
Kuczyński Szymon MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW
Kuderski Marcjan MKS Nysa Kłodzko
Kulesza Łukasz AK Orły Wrocław
Kuliniak Jakub GREEN STAR Bricomarche BC
Kurzymski Kornel Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Kuznetsov Kyryl WKK II Wrocław
Maciąg Michał Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Maciągowski Bartosz WKK II Wrocław
Majchrzak Filip Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Makowski Cezary PGE GiEK Turów Zgorzelec
Marchewicz Ignacy AK Orły Wrocław
Marciniak Mikołaj Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Markowski Kornel AK Orły Wrocław
Matysiak Stanisław KS Sudety Jelenia Góra
Mazur Filip Exact Systems Śląsk Wrocław
Mazur Szymon KS Sudety Jelenia Góra
Michalewski Borys Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Michalski Jakub Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Miecznikowski Borys Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Mietlicki Paweł Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Misiaszek Franciszek MKS Nysa Kłodzko
Mokwiński Maksym Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Mroczkowski Kornel Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Mroziński Marcin KS Sudety Jelenia Góra
Niechciał Dominik WKK II Wrocław
Niedzielski Aleksander MKS Nysa Kłodzko
Niemczak Mikołąj KS Sudety Jelenia Góra
Nikodem Antoni AK Orły Wrocław
Nowacki Marcel MKS Nysa Kłodzko
Nowak Stanisław GREEN STAR Bricomarche BC
Nowak Matusiak Bartosz Górnik TOYOTA Wałbrzych
Pasieczny Wojciech WKK I Wrocław
Pawelski Leonard KS Sudety Jelenia Góra
Piątkowski Tymon MKS Basket Szczawno Zdrój
Piekarski Mikołaj KS Sudety Jelenia Góra
Pieńkowski Jakub Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Piksa Mateusz MKS Basket Szczawno Zdrój
Piotrowicz Michał MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW
Piotrowski Borys Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Podłużny Wiktor PGE GiEK Turów Zgorzelec
Polewski Grzegorz MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW
Popiel Maciej Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Popławski Tymoteusz Exact Systems Śląsk Wrocław
Poręba Wojciech Górnik TOYOTA Wałbrzych
Poznański Piotr AK Orły Wrocław
Rabsztyn Dominik AK Orły Wrocław
Radczyc Kacper Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Radny Bartosz GREEN STAR Bricomarche BC
Radwański Nikodem KS Sudety Jelenia Góra
Radziński Maurycy MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW
Radzki Filip Górnik TOYOTA Wałbrzych
Ralcewicz Tymon GREEN STAR Bricomarche BC
Raszewski Adam Górnik TOYOTA Wałbrzych
Rdułtowski Alexander AK Orły Wrocław
Resiak Piotr MKS Basket Szczawno Zdrój
Robaszkiewicz Mateusz MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW
Rudziński Michał Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Rudzki Robert PGE GiEK Turów Zgorzelec
Rudzki Wiktor GREEN STAR Bricomarche BC
Rybacki Aleksander KS Sudety Jelenia Góra
Sawicki Ksawery PGE GiEK Turów Zgorzelec
Sawicki Mateusz PGE GiEK Turów Zgorzelec
Schneider Oskar Górnik TOYOTA Wałbrzych
Semenychev Ivan AK Orły Wrocław
Sęk Aleksander Exact Systems Śląsk Wrocław
Sękiewicz Oskar KS Sudety Jelenia Góra
Shumarou Raman Exact Systems Śląsk Wrocław
Siemiątkowski Ignacy WKK II Wrocław
Sienkiewicz Hugo AK Orły Wrocław
Sieńczak Wiktor Exact Systems Śląsk Wrocław
Siewierski Tymoteusz Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Skwarek Kacper MKS Basket Szczawno Zdrój
Słomka Przemysław MKS Nysa Kłodzko
Słupski Karol GREEN STAR Bricomarche BC
Smolec Wojciech MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW
Sobotnicki Marcel MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW
Sokólski Tyberiusz AK Orły Wrocław
Sołtys Ksawery Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Stachnio Tobiasz Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Stankiewicz Jakub Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Stawiarz Maksymilian MKS Basket Szczawno Zdrój
Stępak Maciej PGE GiEK Turów Zgorzelec
Stroński Maksym KS Sudety Jelenia Góra
Szczebiotowski Nataniel KS Sudety Jelenia Góra
Szczepański Milan PGE GiEK Turów Zgorzelec
Szczotka Jakub PGE GiEK Turów Zgorzelec
Szczucki Adam MKS Basket Szczawno Zdrój
Szmajda Adam MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW
Szydłowski Wiktor KS Sudety Jelenia Góra
Szyliński Igor MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW
Wardęga Oskar PGE GiEK Turów Zgorzelec
Wasilewski Marcel PGE GiEK Turów Zgorzelec
Werkowski Brandon KS Sudety Jelenia Góra
Wieczorkiewicz Szymon Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Wierzbicki Mateusz WKK I Wrocław
Wiśniewski Jakub Niesobski Basket Academy Jelenia Góra
Wiśniewski Ryszard MKS Basket Szczawno Zdrój
Witczak Tomasz AK Orły Wrocław
Wojciechowski Alan MKS Nysa Kłodzko
Wojtysiak Jakub AK Orły Wrocław
Woźny Mikołaj GREEN STAR Bricomarche BC
Wrona Bartłomiej Exact Systems Śląsk Wrocław
Wrzeszcz Jakub AK Orły Wrocław
Wszoła Kacper MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW